Realizacja zamówienia i dostawy

Zamówienia realizowane są przez naszego dystrybutora według następującego harmonogramu:

  • Wysyłki zamówień bieżących mają miejsce w każdy dzień roboczy w godzinach porannych
  • Kolejne numery w ramach prenumeraty Kwartalnika Kreda wysyłane są odrębnie wg harmonogramu wydawniczego kwartalnika (wysyłka kolejnych numerów w miesiącach: listopad, luty, maj, sierpień )
  • Jeżeli jedno zamówienie zawiera prenumeratę Kwartalnika Kreda oraz inne produkty fizyczne, produkty te wysyłamy niezwłocznie w oddzielnej przesyłce, natomiast numery Kwartalnika zgodnie z harmonogramem wydawniczym

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy, który zależy od wybranego przewoźnika. Poniżej podajemy deklarowane terminy doręczeń.

Uwaga! Wybierając Poczta Polska list nierejestrowany jako sposób dostawy należy mieć świadomość, iż czas dostawy może się znacznie wydłużyć. Pomimo deklarowanego czasu dostarczenia w ciągu 4 dni roboczych, przesyłki tego typu bardzo często docierają ze znacznym opóźnieniem sięgającym nawet 2-3 tygodni. Zdarzają się również przypadki niedostarczenia przesyłki w ogóle. Niestety nie mamy wpływu na sposób działania Poczty Polskiej i jej lokalnych oddziałów.

Zamówienia na produkty elektroniczne (wydania Magazynu Kreda w formie PDF, webinary, ebooki, itd.) – natychmiast po opłaceniu zamówienia (po otrzymaniu potwierdzenia od operatora płatności) wysyłamy wiadomość email z linkiem do pobrania pliku nagrania.

Sposoby i koszt dostawy

Koszt dostawy jest wyliczany na podstawie wagi całego zamówienia i jest podany w podsumowaniu zamówienia.

Poczta Polska – list nierejestrowany, ekonomiczny – od 4,90 zł
Poczta Polska – list rejestrowany (polecony)  – od 6,90 zł
Paczkomat InPost – od 13,90 zł
Kurier InPost – od 14,90 zł
Kurier Pocztex 48 – od 15,90 zł

Wysyłka 4 kolejnych numerów w ramach prenumeraty Kwartalnika Kreda:

Poczta Polska – list rejestrowany (polecony)  – BEZPŁATNIE
Paczkomat InPost – 39,90 zł
Kurier InPost – 49,90 zł

Terminy doręczeń

Poczta Polska list nierejestrowany, ekonomiczny – jest to przesyłka listowa, ekonomiczna, nierejestrowana, nie posiada numeru pozwalającego na jej monitorowanie. Przewidywany czas jej doręczenia: do 4 dni roboczych od dnia nadania (nie gwarantowany). Niestety, pomimo deklarowanego czasu, przesyłki tego typu bardzo często docierają, ze znacznym opóźnieniem sięgającym nawet dwóch tygodni. Zdarzają się również przypadki niedostarczenia przesyłki w ogóle. Niestety nie mamy wpływu na sposób działania Poczty Polskiej i jej lokalnych oddziałów.

Poczta Polska list rejestrowany (polecony) – jest to przesyłka listowa, ekonomiczna, rejestrowana. Podobnie, jak wyżej, przewidywany czas jej doręczenia: do 4 dni roboczych od dnia nadania (nie gwarantowany). Niestety, pomimo deklarowanego czasu, przesyłki tego typu bardzo często docierają, ze znacznym opóźnieniem sięgającym nawet dwóch tygodni. Niestety nie mamy wpływu na sposób działania Poczty Polskiej i jej lokalnych oddziałów

Kurier Pocztex 48 – przesyłki doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania. Jest to przesyłka rejestrowana z możliwością monitorowania paczki na stronie www. Każdorazowo otrzymasz email z linkiem do śledzenia paczki.

Kurier InPost – przesyłki doręczane są do 48 godzin od momentu nadania, w dni robocze. Jest to przesyłka rejestrowana z możliwością monitorowania paczki na stronie www. Każdorazowo otrzymasz email z linkiem do śledzenia paczki.

Komentarze

Brak komentarzy.