Prenumerata Kredy

magazynkreda.pl to narzędzie, które masz zawsze pod ręką. Dzięki niemu możesz w dowolnym momencie czytać wartościowe treści na swoim smartfonie czy laptopie. Nasze teksty tworzą rodzice, praktycy, pasjonaci oraz specjaliści rozmaitych dziedzin. Magazyn Kreda daje do myślenia, zachęca do dyskusji i wymiany poglądów w komentarzach.

Zdobądź dostęp do ogromnej bazy artykułów i korzystaj z nich, kiedy chcesz. Nie czekaj, wybierz rodzaj subskrypcji lub prenumeraty, która będzie dla Ciebie najlepsza. Chcesz mieć dostęp do wszystkich artykułów online? A może lubisz szelest kartek, zapach papieru i wolisz Magazyn Kreda w wersji drukowanej? Chcesz, by regularnie trafiał do Twojego domu bez konieczności pamiętania o kolejnych zamówieniach? A może jesteś tu, bo szukasz inspiracji i kontaktu z innymi rodzinami z Twojej okolicy, które wybrały edukację domową? Zobacz poniższe pakiety i wybierz najbardziej korzystny dla Ciebie.

Dostęp do Portalu

Ogromna baza wartościowych artykułów zawsze pod ręką

Subskrypcja cyfrowa

 • zyskujesz dostęp online do absolutnie wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda od października 2018 (to już ponad 750 artykułów)
 • oraz w przyszłości do artykułów, które dopiero ukarzą się na łamach kwartalnika
 • współtworzysz społeczność Kredy
 • zyskujesz dostęp do specjalnych ofert dostępnych tylko dla zalogowanych użytkowników

24,90  / miesięcznie

Magazyn Kreda

Magazyn Kreda będzie ukazywał się teraz jako kwartalnik, 4 razy w roku, co 3 miesiące.
Pierwszy numer w nowej formule zostanie wydany w listopadzie 2021.

Kwartalnik można zakupić tylko w formie rocznej prenumeraty (4 kolejne numery). Nie będzie możliwości zakupu pojedynczych numerów kwartalnika. Nie będzie również dostępnej wersji PDF numerów kwartalnika (jednakże artykuły z tych numerów będą dostępne na portalu magazynkreda.pl po wykupieniu subskrypcji)

Kwartalnik - prenumerata 4 numerów

 • otrzymasz 4 kolejne wydania (co 3 miesiące) ponad 100 stronicowego kwartalnika KREDA wydrukowanego na wysokiej jakości papierze: 219 zł
 • 4x przesyłka KREDY prosto do Twojego domu: 52 zł
 • dostęp online do wszystkich artykułów, które dotychczas ukazały się na łamach Magazynu KREDA - bezpłatnie przez 1 miesiąc: 24,90 zł
 • GWARANCJA zwrotu pieniędzy (jeżeli w ciągu 14 dni po otrzymaniu pierwszego numeru uznasz, że to nie dla Ciebie, zwrócimy Ci pieniądze za pozostałe 3 numery)
 • dołączysz do społeczności #kredateam: bezcenne!

219 

Kwartalnik - prenumerata 4 numerów PATRON

Kupując tę opcję prenumeraty kwartalnika wspierasz rozwój KREDY zostając jej PATRONEM. Sprawdź korzyści.

 • otrzymasz wszystko to, co w standardowej prenumeracie Kwartalnika
 • DODATKOWO:

 • Twoje Imię i Nazwisko lub nazwę/logo Twojej firmy umieścimy w Kolumnie Patronów w drukowanym wydaniu Kredy
 • Twoje Imię i Nazwisko lub nazwę/logo Twojej firmy umieścimy w sekcji Patronów na stronie głównej magazynkreda.pl
 • możesz również pozostać anonimowym Patronem

od 500 

Pojedyncze numery Kredy

Dotychczas wydane numery miesięcznika możesz zakupić w naszym sklepie w wersji drukowanej (do wyczerpania zapasów, wiele numerów już nie jest dostępnych) lub w wersji cyfrowej.

O KREDZIE

Chcemy Ci powiedzieć coś bardzo ważnego: jesteś najlepszym przewodnikiem swojego dziecka. To nie puste słowa! To głębokie przekonanie, że miejsce, w którym jesteś jako mama lub tata, jest nieprzypadkowe. Magazynkreda.pl to przestrzeń, w której spotkasz rodziców, którym tak jak Tobie leży na sercu wychowanie i mądre prowadzenie swoich dzieci w dorosłość. Będąc częścią społeczności czytelników, możesz zarówno skorzystać z doświadczenia innych, jak i dzielić się swoimi umiejętnościami.

Jesteśmy przekonani, że kochasz swoje dziecko i chcesz, żeby było szczęśliwym człowiekiem. Ciągle szukasz przydatnej wiedzy i rozwijasz się, żeby być dla niego najlepszym wsparciem i wzorem. Chcesz poznawać innych ludzi, którzy tak jak ty zmagają się z wyzwaniem, jakim jest rodzicielstwo. Idź za swoją intuicją i otaczaj się ludźmi, którzy myślą podobnie.

Komentarze

Brak komentarzy.