Prenumerata Kredy

magazynkreda.pl to narzędzie, które masz zawsze pod ręką. Dzięki niemu możesz w dowolnym momencie czytać wartościowe treści na swoim smartfonie czy laptopie. Nasze teksty tworzą rodzice, praktycy, pasjonaci oraz specjaliści rozmaitych dziedzin. Magazyn Kreda daje do myślenia, zachęca do dyskusji i wymiany poglądów w komentarzach.

Zdobądź dostęp do ogromnej bazy artykułów i korzystaj z nich, kiedy chcesz. Nie czekaj, wybierz rodzaj subskrypcji lub prenumeraty, która będzie dla Ciebie najlepsza. Chcesz mieć dostęp do wszystkich artykułów online? A może lubisz szelest kartek, zapach papieru i wolisz Magazyn Kreda w wersji drukowanej? Chcesz, by regularnie trafiał do Twojego domu bez konieczności pamiętania o kolejnych zamówieniach? A może jesteś tu, bo szukasz inspiracji i kontaktu z innymi rodzinami z Twojej okolicy, które wybrały edukację domową? Zobacz poniższe pakiety i wybierz najbardziej korzystny dla Ciebie.

Dostęp do Portalu

Wszystkie artykuły jakie dotychczas ukazały się na łamach Magazynu KREDA od 2018 roku.

Subskrypcja cyfrowa

 • zyskujesz dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu KREDA od października 2018
 • ponad 950 tekstów
 • 290 autorów – ekspertów oraz praktyków z różnych dziedzin

24,90  / miesięcznie

Magazyn KREDA

Magazyn Kreda ukazuje się jako kwartalnik, 4 razy w roku, co 3 miesiące

Magazyn KREDA w wersji drukowanej możesz zamówić tylko w formie prenumeraty, w ramach której otrzymasz 4 kolejne numery kwartalnika począwszy od najbliższego numeru, który ukaże się zgodnie z harmonogramem wydawniczym. Drukujemy tylko określoną ilość egzemplarzy wynikającą z ilości zamówionych prenumerat, dlatego nie ma możliwość zakupu poprzednich numerów drukowanych.

W ramach zamówionej prenumeraty otrzymasz również, bez dodatkowych kosztów dostęp online do wszystkich artykułów, jakie dotychczas ukazały się na łamach Magazynu KREDA od 2018 roku.

Prenumerata KREDY to nie tylko drukowany kwartalnik oraz dostęp online do całej bazy artykułów. To również uczestnictwo w klubie KREDY i związane z tym bonusy i prezenty. Sprawdź i dołącz już teraz.

Kwartalnik - prenumerata 4 numerów

 • otrzymasz 4 kolejne wydania (co 3 miesiące) ponad 100 stronicowego kwartalnika KREDA wydrukowanego na wysokiej jakości papierze: 309 zł
 • 4x przesyłka KREDY prosto do Twojego domu: 52 zł
 • dostęp online do wszystkich artykułów, które dotychczas ukazały się na łamach Magazynu KREDA - bezpłatnie przez 1 miesiąc: 24,90 zł
 • GWARANCJA zwrotu pieniędzy (jeżeli w ciągu 14 dni po otrzymaniu pierwszego numeru uznasz, że to nie dla Ciebie, zwrócimy Ci pieniądze za pozostałe 3 numery)
 • dołączysz do społeczności #kredateam: bezcenne!

309 

Kwartalnik - prenumerata 4 numerów PATRON

Kupując tę opcję prenumeraty kwartalnika wspierasz rozwój KREDY zostając jej PATRONEM.

 • otrzymasz wszystko to, co w standardowej prenumeracie Kwartalnika
 • DODATKOWO:

 • Twoje Imię i Nazwisko lub nazwę/logo Twojej firmy umieścimy w Kolumnie Patronów w drukowanym wydaniu Kredy
 • Twoje Imię i Nazwisko lub nazwę/logo Twojej firmy umieścimy w sekcji Patronów na stronie głównej magazynkreda.pl
 • możesz również pozostać anonimowym Patronem

od 500 

Pojedyncze numery Kredy

Nie ma możliwości zakupu pojedynczych wydań kwartalnika - zarówno w wersji drukowanej jak i cyfrowej. Bieżące wydania drukowane kwartalnika Kreda możesz zakupić tylko w formie prenumeraty i tylko od kolejnego numeru (drukujemy tylko określoną ilość zamówionych wcześniej egzemplarzy).

Wszystkie 33 wydania Kredy z okresu, kiedy ukazywała się jako miesięcznik są dostępne w sprzedaży w naszym sklepie w wersji cyfrowej (PDF)

O KREDZIE

Chcemy Ci powiedzieć coś bardzo ważnego: jesteś najlepszym przewodnikiem swojego dziecka. To nie puste słowa! To głębokie przekonanie, że miejsce, w którym jesteś jako mama lub tata, jest nieprzypadkowe. Magazynkreda.pl to przestrzeń, w której spotkasz rodziców, którym tak jak Tobie leży na sercu wychowanie i mądre prowadzenie swoich dzieci w dorosłość. Będąc częścią społeczności czytelników, możesz zarówno skorzystać z doświadczenia innych, jak i dzielić się swoimi umiejętnościami.

Jesteśmy przekonani, że kochasz swoje dziecko i chcesz, żeby było szczęśliwym człowiekiem. Ciągle szukasz przydatnej wiedzy i rozwijasz się, żeby być dla niego najlepszym wsparciem i wzorem. Chcesz poznawać innych ludzi, którzy tak jak ty zmagają się z wyzwaniem, jakim jest rodzicielstwo. Idź za swoją intuicją i otaczaj się ludźmi, którzy myślą podobnie.

Komentarze

Brak komentarzy.