Zespół profesjonalistów,

którzy chcą dzielić się swoja wiedzą

Poznaj nasz zespół

To oni! Osoby, które przynoszą Ci KREDĘ. Są niezwykle sympatyczną grupą osób, która stara się, żeby edukacja nie kojarzyła się z czymś obowiązkowym, ale żeby była dla każdego niezwykłym przeżyciem!

AGNIESZKA PLETI

Redaktor naczelny

JAN PLETI

Dyrektor wydawnictwa

ANNA MARSZAŁEK

Członek redakcji i marketing

RAFAŁ MARSZAŁEK

IT i finanse

Nasi autorzy

AGNIESZKA PLETI

Szczęśliwa żona, mama kreatywnej piątki dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły. Bogini domowego ogniska. Współprowadząca podcast “Więcej niż edukacja”. Duszą artystka kochająca przyrodę.


ALEKSANDRA SAWICKA

Wspiera rodziców w przygotowaniach dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Szczęśliwa żona i mama siedmiorga dzieci. Nauczyciel i propagator metody Montessori. Bardzo lubi góry,narty i kaligrafię.


MARCIN SAWICKI

Nauczyciel historii, podstaw przedsiębiorczości i metody Montessori. Razem z zoną prowadzi fundację Królowej Świętej Jadwigi.


ANNA MARSZAŁEK

Szczęśliwa żona, mama czworga dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły, opiekunka domowego ogniska. Uwielbia wieś, las, podróże po bezdrożach Polski i czytanie. Współautorka podcastu Więcej Niż Edukacja.


JAN SAWICKI

Student, prowadzący Klasy Montessori LO ED w Krakowie. Uwielbia odkrywać możliwości… jakie daje nam internet w kwestii edukacji jak i rozrywki. W wolnych chwil nie wyobraża sobie spędzać siedząc na kanapie.


TERESA JADCZAK-SZUMIŁO

Jest psychologiem, doktorem nauk społecznych. Ukończyła studia psychologiczne na SWPS w Warszawie i Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Doktorat obroniła na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu z zakresu psychologii klinicznej. Jest trenerem II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i certyfikowanym specjalistą w zakresie przemocy i interwencji kryzysowej. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie neuropsychologii na UMCS W Lublinie. Prowadzi prywatną poradnię dla dzieci z problemami wczesnorozwojowymi i ich rodzin Item – Centrum Psychologiczne. Specjalizuje się w diagnozie i terapii neuropsychologicznej (neuropsychologia rozwojowa) dzieci we wczesnym okresie rozwoju.


MAREK KACZMARZYK

Neurobiologia jest moją pasją od początku naukowej drogi. Podobnie jak
szkoła…, w której spędziłem ponad 20 lat jako nauczyciel i wychowawca. Gdzieś na krętych drogach losu obie te rzeczywistości zrosły się ze
sobą i zająłem się neurodydaktyką. Wierzę, że przynajmniej na niektóre z podstawowych pytań dotyczących edukacji można odpowiedzieć przez pryzmat tego co wiemy o działaniu i rozwoju ludzkiego mózgu.


MIROSŁAW ORZECHOWSKI

KAMIL CYGANIK

Nauczyciel języka polskiego, obecnie pracuje w Katolickim Liceum Montessori… im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Krakowie. W swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu pedagogicznym uczył zarówno kilkuletnie dzieci trudnej sztuki czytania, jak i przygotowywał do matury osoby głuchonieme i niedosłyszące. Współzałożyciel Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Krakowie. Jest trenerem mnemotechnik. Prowadzi wykłady i warsztaty – najczęściej w ramach blisko dziewięcioletniej współpracy z Uniwersytetem Dzieci – dla rodziców i nauczycieli dotyczące motywowania (szczególnie chłopców) do nauki. Sporadycznie publicysta i literat. Prywatnie ojciec córki i dwóch synów. Należy do krakowskiej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym GAŁĄŹ SYKOMORY. Pasjonat geocachingu. Lubi zimę.


MAGDALENA LISAK

Artystka z pasją do pełnej szacunku i miłości komunikacji i relacji. Zanurzona w literaturze dziecięcej i młodzieżowej. Towarzyszy swoim dzieciom w rozwoju i edukacji poza szkołą.

Komentarze

Brak komentarzy.