You are currently viewing Wielkanocne e-booki

Wielkanocne e-booki

e-book „Wielkanoc w rodzinie. Od Niedzieli Palmowej do uroczystości Zesłania Ducha Świętego”

Do Wielkanocy mamy jeszcze trochę czasu, ale praca nad najnowszym ebookiem sprawiła, że czujemy jakby święta miały być już jutro! Kolejny raz przygotowaliśmy e-booka, tym razem dotyczącą najważniejszego okresu liturgicznego w roku – Świąt Wielkanocnych.

Niedziela Palmowa wprowadza w nastrój Wielkiego Tygodnia. Kolejne dni prowadzą nas do przeżywania bogatego w symbole i treści Triduum Paschalnego. Wreszcie nastaje radość Niedzieli Zmartwychwstania. Święta nie kończą się jednak w poniedziałek wielkanocny, przed nami jeszcze cała Oktawa, a nawet więcej: trwający pięćdziesiąt dni okres paschalny, którego zwieńczeniem jest uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W e-booku „Wielkanoc w rodzinie” dotykamy kilku poziomów podejścia do świąt: duchowego, zewnętrznego, rodzinnego, związanego ze zwyczajami i tradycjami. Zawarte w nim treści pomogą zrozumieć symbolikę liturgii i znaczenie Wielkiego Tygodnia, Wielkanocy, oktawy; skupić się na duchowym przeżyciu świąt. 

W e-booku znajdziesz również interesujące opisy historyczne świąt, obyczajów, tradycji, pomysły na konkretne aktywności rodzinne, dla dzieci a nawet Wielkanocne kolorowanki dla dzieci autorstwa Marysi Szmatuły-Černe.

Nie jest to jednak jedyna publikacja, którą wam proponujemy na najbliższy czas.

e-book „Wielkanocne opowiadania o zającach”

Z myślą o młodszych czytelnikach przygotowaliśmy e-book „Wielkanocne opowiadania o zającach” wydany pod marką Kreda Kids, czyli specjalnie dla dzieci.

Czego symbolem jest zając?
Dlaczego zdobi kartki świąteczne, gości w naszych koszyczkach?
Czy możliwe jest, że to zając pierwszy spotkał Zmartwychwstałego?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnij po e-book “Wielkanocne opowiadania o zającach” autorstwa Marty Kicińskiej ilustrowany rysunkami Marysi Szmatuły-Černe.

Oto, co na swoim facebookowym profilu napisała o e-booku sama autorka, Marta Kicińska:

Wielkanocne e-booki możesz zakupić na stronie: magazynkreda.pl/sklep

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze