You are currently viewing Webinar – Edukacja w czasach zarazy

Webinar – Edukacja w czasach zarazy

Webinar

Edukacja w czasach zarazy

Jak uczyć dzieci w domu w nowych warunkach? Wsparcie dla rodziców i nauczycieli na bazie doświadczeń z edukacji domowej.

DATA NAGRANIA: 23 Marca 2020

Obecna sytuacja związana z epidemią koronavirusa postawiła wiele osób w zupełnie nowej sytuacji: zamknięcia szkół i konieczności nauki swoich dzieci w domu.

Nasze dzieci nigdy nie chodziły do szkoły, uczą się w trybie edukacji domowej. Mamy doświadczenie wielu lat rodzinnej nauki, wspólnego odkrywania pasji i poznawania świata, a także przygotowań do egzaminów. Zamknięcie szkół nie stwarza więc dla nas nowych warunków – nasza edukacja domowa toczy się dalej. 

Podczas tego webinaru podzielimy się naszym doświadczeniem edukcji domowej oraz podamy kilka pomysłów jak organizować czas i naukę dzieci w domu, jak uczyć metodą projektów, czego unikać i dlaczego nie należy kopiować edukacji szkolnej do domu . I wreszcie jak w tym całym zamieszaniu zadbać o najważniejsze – dobre relacje rodzinne? 

Podczas webinaru zostaŁY poruszone następujące tematy

INFORMACJE O WEBINARZE

O PROWADZĄCYCH

Anna Marszałek

Agnieszka Pleti

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Udostępnij:

Komentarze

Brak komentarzy.