Webinar

Edukacja w czasach zarazy

Jak uczyć dzieci w domu w nowych warunkach? Wsparcie dla rodziców i nauczycieli na bazie doświadczeń z edukacji domowej.

DATA NAGRANIA: 23 Marca 2020

Obecna sytuacja związana z epidemią koronavirusa postawiła wiele osób w zupełnie nowej sytuacji: zamknięcia szkół i konieczności nauki swoich dzieci w domu.

Nasze dzieci nigdy nie chodziły do szkoły, uczą się w trybie edukacji domowej. Mamy doświadczenie wielu lat rodzinnej nauki, wspólnego odkrywania pasji i poznawania świata, a także przygotowań do egzaminów. Zamknięcie szkół nie stwarza więc dla nas nowych warunków – nasza edukacja domowa toczy się dalej. 

Podczas tego webinaru podzielimy się naszym doświadczeniem edukcji domowej oraz podamy kilka pomysłów jak organizować czas i naukę dzieci w domu, jak uczyć metodą projektów, czego unikać i dlaczego nie należy kopiować edukacji szkolnej do domu . I wreszcie jak w tym całym zamieszaniu zadbać o najważniejsze – dobre relacje rodzinne? 

Podczas webinaru zostaŁY poruszone następujące tematy

 • Jak uczyć się metodą projektów?
 • Co to jest praca własna w Montessori?
 • O zachwycie i zaufaniu w edukacji
 • Najpierw relacja, potem edukacja

INFORMACJE O WEBINARZE

 • Kiedy? Webinar odbył się 23 marca 2020
 • Gdzie? W dowolnym miejscu w którym masz dostęp do komputera lub smartfona i internetu
 • Kto? Webinar poprowadzi Ania Marszałek oraz Agnieszka Pleti, redaktorki Magazynu KREDA, autorki podcastu Więcej Niż Edukacja
 • Ile to kosztuje? Udział w webinarze na żywo jest bezpłatny. Nagranie z webinaru możesz zakupić w naszym sklepie.
 • Czy można otrzymać zaświadczenie uczestnictwa w webinarze? Tak. Po zakończonym webinarze proszę w tej sprawie proszę wysłać maila na adres sklep@magazynkreda.pl podając swoje imię i nazwisko.
 • Dostęp do zakupionego materiału zostanie przekazany w wiadomości email w formie linku do nagrania. Kupując ten webinar, masz do niego dostęp bez ograniczeń czasowych
 • Do nagrania dołączona jest również lista polecanych podczas webinaru książek oraz podcastów.

O PROWADZĄCYCH

Anna Marszałek

Agnieszka Pleti

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin