You are currently viewing Webinar – Jak łączyć pracę zdalną z edukacją dzieci w domu?

Webinar – Jak łączyć pracę zdalną z edukacją dzieci w domu?

Webinar

Jak łączyć pracę zdalną z edukacją dzieci w domu?

Sprawdzone sposoby organizacji życia rodzinnego i pracy na bazie doświadczeń osób z edukacji domowej

Data NAGRANIA: 2 kwietnia 2020 godz. 20.30

Nasze dzieci nigdy nie chodziły do szkoły, uczą się w trybie edukacji domowej. Mamy doświadczenie wielu lat rodzinnej nauki, wspólnego odkrywania pasji i poznawania świata, a także przygotowań do egzaminów.

Od kilku lat zajmujemy się również prowadzeniem podcastu Więcej niż edukacja oraz wydawaniem Magazynu Kreda, które są wsparciem i inspiracją dla tysięcy rodzin. Członkowie naszego zespołu mieszkają w różnych częściach Polski. Nie mamy biura, w którym spotykalibyśmy się codziennie – pracujemy zdalnie w miejscu i czasie dla nas odpowiednim.

Łączymy więc pracę zdalną z edukacją domową dzieci. Jak nam się to udaje? O tym chcemy opowiedzieć w najbliższym webinarze. Jak ogarnąć naukę dzieci oraz pracę? Co lepiej odpuścić? Jakie metody i sposoby u nas zadziałały, a jakie kompletnie się nie sprawdziły? Jak motywować do nauki? I wreszcie jak w tym całym zamieszaniu zadbać o najważniejsze – dobre relacje rodzinne?

Podczas webinaru zostały poruszone następujące tematy

INFORMACJE O WEBINARZE

Opinie uczestników

Magdalena
Czytaj więcej
Webinar bardzo mi się podobał. Był usystematyzowany i konkretny. Bardzo cenne są dla mnie wszelkie konkretne przykłady i za te szczególnie dziękuję.
Tamara
Czytaj więcej
Ten webinar był dla mnie bardzo konkretny i dynamiczny (jeśli chodzi o tempo przekazu) - to mi pomogło utrzymywać uwagę i nie odpływać. Dzięki temu, że dzieliłyście się swoim konkretnym (bogaaatym) doświadczeniem (tym co się u was sprawdza/-ło) treści webinaru są bardzo użyteczne i gotowe do zastosowania.
Hanna
Czytaj więcej
Webinar podniósł mnie na duchu. Teraz wiem, że nietylko u nas momentami jest ciężko i nie ogarniam 🙂
Magdalena
Czytaj więcej
Webinar pomógł w uporządkowaniu codziennych działań, zainspirował do stworzenia planu - raczej ramowego - naszego dnia. Uświadomił mi, jak istotne są czynniki zewnętrzne, na które możemy wpłynąć - zachęcił do próby stworzenia przyjemnej atmosfery w domu z dbałością np. o zapachy.
Poprzedni
Następny

O PROWADZĄCYCH

Anna Marszałek

Agnieszka Pleti

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Udostępnij:

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

Komentarze

Brak komentarzy.