ebook „Najpiękniejsze Boże Narodzenie”

ebook „Najpiękniejsze Boże Narodzenie”

ebook Najpiękniejsze Boże Narodzenie. O Świętowaniu okresu Bożego Narodzenia w rodzinie.

Zbliża się najpiękniejsze Boże Narodzenie! Dlaczego najpiękniejsze? Bo my możemy je takim uczynić. Ponieważ to nasze „tu i teraz”, moment, na który mamy wpływ.

Wszyscy lubimy Święta i tę specyficzną atmosferę, która panuje ten jeden raz w roku. Zapach choinki wymieszany z wonią pierniczkowych przypraw korzennych i mandarynek. Śpiew kolęd. Domowe ciepło i ciepło spotkania z bliskimi. Prezenty (kto na nie nie czeka?). Ulubione świąteczne potrawy (uszka czy kompot z suszu?). Rodzinna wyprawa ciemną nocą na pasterkę. Wszechobecna życzliwość. Najpierw pewien rodzaj gorączkowej bieganiny i ekscytacji, by zdążyć ze wszystkim na czas, a później moment zwolnienia, wyłączenia się z obowiązków, codzienności – by wejść w czas świąteczny. Inny czas, inny wymiar. Sacrum staje się udziałem naszych rodzin i domów.

ebook „Najpiękniejsze Boże Narodzenie” zbiera pomysły, tradycje, inspiracje na rodzinne przeżywanie świąt, oktawy i okresu Bożego Narodzenia. To kopalnia zapomnianych zwyczajów, z różnych regionów Polski. Zbiór kolęd, pastorałek i pieśni świątecznych. Propozycja, jak pomóc dzieciom duchowo wejść w przeżywanie Bożego Narodzenia. To garść pomysłów na inne spędzenie świąt niż tylko przy stole. Zawiera także propozycje wspólnego kolędowania i jasełek (ze scenariuszem!). 

Inspiracje z ebooka pomogą uczynić ten czas cudownie wyjątkowym. Weź z niego to, co najpiękniej zagra w Waszej rodzinie.

W ebooku „Najpiękniejsze Boże Narodzenie” znajdziesz:

Zobacz opinie o ebooku

ebook-najpiekniejsze-boze-narodzenie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze