You are currently viewing e-book Kreda Kids: „Podwórkowa podróż w czasie”

e-book Kreda Kids: „Podwórkowa podróż w czasie”

W wasze ręce oddajemy publikację pod tytułem Podwórkowa podróż w czasie, którą wydaliśmy pod marką KREDA KI:DS. Powszechnie wiadomo, że jeżeli pojawia się coś pod tą banderą, to dzieciom będzie wesoło! 

e-book Podwórkowa podróż w czasie jest zaproszeniem naszych pociech w świat naszego dzieciństwa. Znajdziecie w nim nie tylko ciekawe treści do czytania, ale też piękne grafiki, pomysły na gry i zabawy, rebusy, a nawet porcję humoru! Oraz konkurs.

Lektura tego e-booka da Ci okazję, do spędzenia miłego czasu z Twoim dzieckiem. Zyskasz dobrą chwilę do powspominania swojego dzieciństwa, a przecież dzieci uwielbiają słuchać o czasach kiedy ich rodzice byli mali. Co najważniejsze, inspiracje z Podwórkowej podróży w czasie pomogą oderwać Twoją latorośl od komputera czy smartfonu. Będzie to szczególnie cenne teraz, pod koniec roku w którym nawet najmłodsze dzieci spędzały przed ekranem znacznie więcej czasu niż wcześniej.

Jeżeli zależy Ci na radosnej i mądrej zabawie Twojego dziecka, jeżeli cenisz sobie wysoką jakość treści tworzonych przez zespół Magazynu Kreda, jeżeli chcesz zaskoczyć dziecko (i siebie) nietypowym prezentem na dzień dziecka, to ten e-book jest dla Ciebie.

Przygotowując Podwórkową podróż w czasie bardzo dobrze się bawiliśmy – mam nadzieję że poczujesz tą pozytywną energię i włożone przez nas serce. Publikacja jest pięknie ilustrowana i estetycznie złożona, co sprawi Ci dodatkową przyjemność podczas lektury. 

Wewnątrz znajdziesz sporo niespodzianek:

✔ “Kapsle i sekrety” – czyli w co mogli się bawić rodzice młodych czytelników

✔ “Goszajka. O kapiszonach, Czechosłowacji i pedecie” – nowe przygody pomysłowej dziewczynki, którą znacie już z naszej książki Goszajka

✔ Zagadki, ciekawostki i kawały

✔ Informacje o konkursie plastycznym, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody książkowe

A ponadto gotowe materiały DO DRUKU:

✔ gra planszowa

✔ labirynt

✔ przepisy

Zapraszamy na stary, może trochę zakurzony, ale za to pełen pomysłów plac zabaw sprzed lat!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze