You are currently viewing ebook „Jak łączyć pracę i edukację w domu”

ebook „Jak łączyć pracę i edukację w domu”

Nowy ebook: „Jak łączyć pracę i edukację w domu?
Sprawdzone sposoby organizacji życia rodzinnego i pracy na bazie doświadczeń osób z edukacji domowej.

Jak łączyć pracę zdalną i edukację dzieci w domu?

Rok 2020 przyniósł nieoczekiwane wyzwania. Wielu z nas musiało „zabrać pracę do domu” i przestawić się na pracę online. Do tego pojawiło się nauczanie zdalne w szkołach. W domach, a czasem małych mieszkaniach, zaczęło się organizowanie miejsca i sprzętu do pracy i nauki. 

Ponieważ zespół Magazynu Kreda od lat pracuje zdalnie, a dodatkowo mamy wieloletnie doświadczenie w edukacji domowej naszych dzieci, przygotowaliśmy ebook, w którym dzielimy się sprawdzonymi pomysłami oraz wskazówkami dla rodziców, pracowników i pracodawców.

Do tematu łączenia pracy i edukacji zdalnej podchodzimy od kilku stron, starając się także odpowiedzieć na liczne pytania, które do nas w tym temacie były kierowane. Wierzymy, że materiały te okażą się pomocne. Staraliśmy się pisać z optymizmem i przekonaniem, że w tak skomplikowanej społecznie sytuacji można znaleźć nie tylko rozwiązania, ale i plusy. I że warto skupić się właśnie na nich.

W ebooku „Jak łączyć pracę i edukację w domu” znajdziesz:

Jak łączyć pracę i edukację w domu ebook
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej ocenione
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
trackback

[…] poradzić sobie w obecnej sytuacji, to polecam e-booka wydanego przez Magazyn Kreda – Jak łączyć pracę i edukację w domu? Znajdziecie tam sprawdzone sposoby organizacji życia rodzinnego i pracy na bazie doświadczeń […]