You are currently viewing KURS ONLINE: Jak rozpocząć edukację domową

KURS ONLINE: Jak rozpocząć edukację domową

Edukacja dzieci to bardzo ważny temat dla wszystkich nas – rodziców. Dokonania szkolne naszych pociech potrafią napawać dumą, a jeżeli są problemy to wręcz przeciwnie – spędzają nam sen z powiek. Na pewno czujemy dużą odpowiedzialność na sobie, niezależnie w jakim trybie obowiązek szkolny jest realizowany. W ostatnich latach bardzo wzrosła świadomość rodziców i bardzo wielu wie, że polski system dopuszcza różnorodne ścieżki edukacyjne. Nie tylko posyłamy dzieci do szkół państwowych lub prywatnych o wielu profilach, ale też uczymy je sami, w ramach edukacji domowej.

Spotykamy często rodziców, którzy przyglądają się edukacji domowej z zaciekawieniem i też chcieliby wprowadzić ją w swoim domu. Jednak górę biorą: niepewność, obawy lub brak rodzin z ED w najbliższym otoczeniu. Czy sobie poradzimy? Czy dzieci będą chciały się ze mną uczyć? Czy w starszych klasach przejmą inicjatywę i same będą brały odpowiedzialność za naukę? Jak je zmobilizuję? Kto im wyłoży chemię czy fizykę jeżeli ja się na nich nie znam? Jak wytłumaczę swoją decyzję dalszej rodzinie? To tylko niektóre pojawiające się pytania.

W internecie jest bardzo dużo informacji i można na własną rękę przekopać blogi, posłuchać podcastu, wejść do grup na FB lub poszukać homeschoolerskiej rodziny z okolicy i nawiązać kontakt. Te wszystkie źródła dadzą nam obraz sytuacji i pomogą podjąć decyzję. Można też dostać wszystko w pigułce, przygotowane w formie kursu online. Właśnie taki kurs przygotowaliśmy. Sprawdziliśmy jakie formalności aktualnie trzeba spełnić żeby przejść na ED. Zbadaliśmy co sprawia, że rodziny decydują się na ten krok. Sprawdziliśmy jak rodzice i dzieci radzą sobie z nauką bez chodzenia do szkoły. Czerpaliśmy z doświadczenia wielu rodzin oraz naszego własnego. Przygotowaliśmy program, który przeprowadzi Cię krok po kroku od podjęcia decyzji o edukacji domowej, poprzez formalności, aż do sposobów na nauczanie domowe w rodzinie – a wszystko to poparte naszym wieloletnim doświadczeniem edukacji domowej naszych własnych dzieci.

Aktualnie można przystąpić do IV edycji kursu “Jak rozpocząć edukację domową?”. Kilkaset osób, które już przeszły ten kurs były zadowolone i wdzięczne za przygotowany materiał. Ich opinie znajdziesz na stronie wiecejnizedukacja.pl/kurs. Wierzymy w wysoką jakość naszego kursu, dlatego bez wahania daliśmy 14-dniową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że jeżeli z jakiś powodów kurs nie spełni Twoich oczekiwań, to zwracamy całą wpłaconą kwotę.

UWAGA! Jeżeli zamówisz kurs do 11 kwietnia 2022 dostaniesz zaproszenie na zamknięte spotkanie live Q&A live z prowadzącymi kurs, które odbędzie się w maju 2022. To spotkanie będzie cenne szczególnie dla tych, którzy do tego czasu przejdą kurs – będzie to doskonała okazja, aby wyjaśnić wątpliwości i zadać pytania, które zrodzą się podczas pracy nad kursem.

Jeżeli czujesz, że będzie dla Ciebie przydatny to nie czekaj. Jeżeli Twoja rodzina jest już w ED lub Waszym świadomym wyborem jest szkoła, to poleć kurs znajomemu, który być może stoi właśnie przed podjęciem decyzji o wyborze sposobu edukacji.

Więcej informacji o kursie znajdziesz na stronie wiecejnizedukacja.pl/kurs.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze