You are currently viewing Czy Kreda będzie się jeszcze ukazywać? To zależy od Ciebie.

Czy Kreda będzie się jeszcze ukazywać? To zależy od Ciebie.

Dokładnie tydzień temu opublikowaliśmy informację o planie zamknięcia czasopisma Kreda. Powodem takiej decyzji była nierentowność projektu. Od samego początku poprzeczka jakościowa jaką sobie postawiliśmy była zawieszona bardzo wysoko. Począwszy od jakości papieru, poprzez autentyczne i merytoryczne treści przygotowywane przez wspaniałych autorów, kończąc na celowo ograniczanej ilości irytujących reklam. Takie czasopismo może przetrwać tylko dzięki oddanej oraz sukcesywnie rosnącej grupie czytelników, którzy docenią jakość oraz niezależność Magazynu. A co najistotniejsze, będą go regularnie kupować oraz polecać dalej.

Post o końcu Kredy wywołał falę komentarzy na Facebooku, Instagramie oraz w prywatnych wiadomościach. Nie tylko wyrażaliście swój smutek, ale też sugerowaliście konkretne pomysły na zmiany, które pomogą utrzymać tytułu na rynku. Jedną z najczęściej padających sugestii było przejście na kwartalnik. W niespełna tydzień przygotowaliśmy plan, który sprawi, że Kreda nadal będzie do Was docierać i wspierać Was w rodzicielskich wyzwaniach. Do jego realizacji potrzeba jednak Twojego zaangażowania i zaufania.

Założenia projektu:

 • kwartalnik – 4 wydania Magazynu Kreda w ciągu roku (co 3 miesiące)
 • rezygnacja z numerów tematycznych – Kreda będzie zbiorem artykułów niekoniecznie powiązanych w jeden wiodący temat przewodni, niezmiennie jednak będą one maksymalnie merytoryczne, niezależne i wpierające
 • Kreda kwartalnik można zakupić tylko w formie prenumeraty
 • nie będzie możliwości zakupu pojedynczych numerów kwartalnika
 • nie będzie możliwości wykupienia/dołączenia do prenumeraty po zakończeniu okienka sprzedażowego
 • nie będzie dostępnej wersji PDF kwartalnika (jednakże artykuły z tych numerów będą dostępne na portalu magazynkreda.pl po wykupieniu subskrypcji)
 • 3000 wykupionych prenumerat – taki poziom sprzedaży zapewni pełne finansowanie całego projektu oraz pokrycie kosztów stałych funkcjonowania firmy przez cały rok wydawniczy
 • jeżeli nie osiągniemy zakładanego progu, projekt nie będzie realizowany

Niniejszym uruchamiamy przedsprzedaż kwartalnika Kredy – jedynego w Polsce czasopisma dla rodziców, które w całości będzie finansowane przez społeczność czytelników #kredateam

PRZEDSPRZEDAŻ trwa do 25 sierpnia 2021  – w okresie przedsprzedaży niższa cena!

Gotowy? Nie czekaj – wykup prenumeratę już teraz i powiedz o nas innym. Im szybciej projekt uzyska zakładany poziom sprzedaży, tym szybciej zabierzemy się za jego realizację, a nowa Kreda trafi w twoje ręce!

Kupując Kreda kwartalnik w przedsprzedaży:

 • w realny sposób przyczyniasz się do kontynuowania naszej działalności
 • to dzięki Tobie Kreda będzie się nadal ukazywać
 • będziesz mieć wpływ na ostateczną formę i zakres treści w czasopiśmie – skonsultujemy z wami kształt czasopisma na etapie prac koncepcyjnych
 • otrzymasz 4 kolejne wydania kwartalnika (pierwszy numer w listopadzie)
 • płacisz niższą cenę
 • lub zwrot pieniędzy, jeżeli projekt nie będzie realizowany

Pamiętaj, po zakończeniu okienka sprzedażowego, nie będzie możliwości dołączenia do grona prenumeratorów i zakupu Kredy!

Zobacz nagranie spotkania LIVE z 28 lipca, w którym opowiadamy o tym, co dalej z Kredą, jak to dotychczas wyglądało oraz planach na kwartalnik:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze