Kategoria artykułów:

Sześć lekcji wziętych z edukacji domowej

Kiedy rozpoczynaliśmy edukację domową, była w nas wielka niewiadoma i duże zaciekawienie: co z tego wyniknie? Mieliśmy różne obawy i wątpliwości. Po kilkunastu latach pracy z moimi dziećmi mogę popatrzeć wstecz i powiedzieć o największych niespodziankach i lekcjach, które dostałam.

Edukacja domowa to niesamowity potencjał do rozwoju dla rodziców. Nic tak bardzo mnie w życiu nie rozwinęło jak macierzyństwo i edukacja domowa moich dzieci. Każdego dnia napotykam na nowe przeszkody, trudności i muszę szukać najlepszych rozwiązań. Uczę się budować bliskie relacje z dużą ilością totalnie różnych osób, z których każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.