Kategoria artykułów:

RECENZJE KREDY

MĘŻCZYŹNI WYBRANI PRZEZ BOGA DZIEJE RODU ŚW. JÓZEFA


Maria Miduch
Wydawnictwo WAM

W rodowodzie św. Józefa znajdziemy pogmatwane życiorysy, skandale i niewygodne fakty. Ta książka jest niezwykle ciekawą, rozbudowaną, a przede wszystkim głęboko pokrzepiającą katechezą, która przedstawia "nieświętą" historię rodziny św. Józefa. Pokazuje jak w tych zawiłych życiorysach przemawiał Bóg. To katecheza bliska życiu każdego człowieka.Maria Miduch – dr teologii, mgr studiów bliskowschodnich, wykładowca języka hebrajskiego i Starego Testamentu. Członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Jej miłością są podróże do Ziemi Świętej.

Marta Kinińska

W PYŁ ZWROT
Reiner Knizia
Wydawnictwo: MUDUKO
WIEK 7+

Nie było jeszcze gry wymienionego wyżej autora, która by mi się nie podobała. Kilka z nich ma podobną mechanikę, ale wtedy urozmaicenie wnosi kolejna świetna grafika i wykonanie. Dość wymienić Lato z komarami, Lama drama, Criss cross (moja ulubiona). Od wydawnictwa Muduko dostajemy propozycję przepięknych kart z ilustracjami Piotra Sokołowskiego. To opracowanie graficzne jest swojego rodzaju hołdem dla owadów, którym tak wiele zawdzięczamy. W grze W pył zwrot należy zdobyć jak najwięcej kwiatowego pyłku poprzez wysyłanie owadów zapylających w bój. Liczy się siła owadów, ale także strategia i blef! Warto dodać, że jest to polska edycja gry Loot, która w 2005 roku zdobyła główną nagrodę Mensa Select. Tytuł ten gwarantuje odpowiedni prezent dla miłośników motywów natury i ostrej rywalizacji. Zależnie od wariantu, jest to propozycja dla 2-8 graczy. Gra została wykonana wyłącznie z ekologicznych materiałów, a karty pokryto autorską powłoką biobójczą, dzięki czemu wolne są one od wirusów i bakterii.

Marta Kicińska

ZESTAW PROJEKTANTA.
SKOMPONUJ SWOJĄ GRĘ.
Wydawnictwo: MUDUKO
WIEK 7+

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.