Webinary Magazynu Kreda

Misją Magazynu Kreda jest wspieranie i inspirowanie osób, którym zależy na dobrej edukacji dzieci i które dostrzegają potrzebę zmian w systemie edukacji. Dlatego oprócz co miesięcznego wydawania Magazynu Kreda, prowadzimy również webinary. Są one kolejną przestrzenią, gdzie zachęcamy do innego spojrzenia na edukację. 
Dotychczas odbyło się już kilka takich spotkań na żywo: o książkach, , o ryzyku w edukacji, o metodzie Montessori, finansach, edukacji domowej.

Na tej stronie znajdziesz informacje o kolejnych webinarach na żywo jak również nagrania z webinarów, które już się odbyły.

Najbliższy webinar na żywo

Zobacz inne webinary

Webinar – Edukacja domowa Q&A

Webinar będzie poświęcony głównie odpowiedziom na pytania zadawane na żywo podczas spotkania. Zaczniemy od odpowiedzi na pytania postawione podczas ostatnich webinarów

Więcej »

Webinar – Edukacja jest atmosferą

Co to jest atmosfera w edukacji i o co z tym wszystkim chodzi?
O wpływie otoczenia na motywację do nauki
Jak tworzyć dobrą atmosferą do edukacji? Kilka prostych sposobów
O rodzinnej atmosferze w edukacji domowej

Więcej »

Prowadzący webinaria

Ola i Marcin Sawiccy

Propagatorzy i nauczyciele metody Montessori. Redaktorzy magazynu KREDA.

Założyciele Fundacji Królowej Świętej Jadwigi, która prowadzi szkoły Montessori. Od lat wspierają rodziny edukujące domowo z całej Polski. Organizują kursy Montessori, warsztaty, rekolekcje, zjazdy edukacji domowej. Opracowali skuteczny mechanizm utrzymania małych szkół i zapewnienia im wysokiego poziomu, zbierając doświadczenie od 1993 roku w Warszawie, Krakowie, Koszarawie Bystrej, Krzyżówkach i Przyłękowie. Przyczynili się do powstania Szkoły Patrzenia i jedynego Polsce położonego na wsi Klubu Sportowego Narciarstwa Alpejskiego.

Z radością i pasją dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Są małżeństwem, rodzicami siedmiorga dzieci.

Anna Marszałek & Agnieszka Pleti

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat. Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę.  

Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.  

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin