Webinary Magazynu Kreda

My, rodzice, lubimy się spotykać i rozmawiać o wyzwaniu, jakim jest wychowywanie dzieci. Dlaczego tak jest? Bo to dobra okazja do posłuchania, jakie doświadczenia mają inni, oraz do podzielenia się swoją historią. Skoro jesteś na tej stronie, to wiesz, o co chodzi. W swoim życiu masz zarówno piękne chwile, jak i niełatwe wydarzenia. Czasem jesteś zmuszony podjąć trudną decyzję lub przeprowadzić niewygodną rozmowę. Przypomnij sobie, jakie to pokrzepiające uczucie – usłyszeć, że nie jesteś odosobniony w tych wyzwaniach. Myślę, że – tak jak my – czujesz, że wzajemne wspieranie i dzielenie się swoim doświadczeniem w pokonywaniu przeciwności jest niezwykle ważne. Nasze webinary są dla Ciebie okazją do rozwoju, dzięki nim zyskasz wsparcie jako rodzic, zdobędziesz solidną dawkę wartościowych inspiracji.

Najbliższy webinar

Nagrania webinarów

Prowadzący webinaria

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Ola i Marcin Sawiccy

Propagatorzy i nauczyciele metody Montessori. Redaktorzy magazynu KREDA.

Założyciele Fundacji Królowej Świętej Jadwigi, która prowadzi szkoły Montessori. Od lat wspierają rodziny edukujące domowo z całej Polski. Organizują kursy Montessori, warsztaty, rekolekcje, zjazdy edukacji domowej. Opracowali skuteczny mechanizm utrzymania małych szkół i zapewnienia im wysokiego poziomu, zbierając doświadczenie od 1993 roku w Warszawie, Krakowie, Koszarawie Bystrej, Krzyżówkach i Przyłękowie. Przyczynili się do powstania Szkoły Patrzenia i jedynego Polsce położonego na wsi Klubu Sportowego Narciarstwa Alpejskiego.

Z radością i pasją dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Są małżeństwem, rodzicami siedmiorga dzieci.