Webinary Magazynu Kreda

My, rodzice, lubimy się spotykać i rozmawiać o wyzwaniu, jakim jest wychowywanie dzieci. Dlaczego tak jest? Bo to dobra okazja do posłuchania, jakie doświadczenia mają inni, oraz do podzielenia się swoją historią. Skoro jesteś na tej stronie, to wiesz, o co chodzi. W swoim życiu masz zarówno piękne chwile, jak i niełatwe wydarzenia. Czasem jesteś zmuszony podjąć trudną decyzję lub przeprowadzić niewygodną rozmowę. Przypomnij sobie, jakie to pokrzepiające uczucie – usłyszeć, że nie jesteś odosobniony w tych wyzwaniach. Myślę, że – tak jak my – czujesz, że wzajemne wspieranie i dzielenie się swoim doświadczeniem w pokonywaniu przeciwności jest niezwykle ważne. Nasze webinary są dla Ciebie okazją do rozwoju, dzięki nim zyskasz wsparcie jako rodzic, zdobędziesz solidną dawkę wartościowych inspiracji.

Nagrania webinarów

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?

Dlaczego edukacja domowa

Dowiedz się, dlaczego tysiące rodzin z całej Polski wybierają ten sposób edukacji i czy jest to dobry wybór również dla Twojej rodziny.

Jak się uczyć?

Poznaj 4 sprawdzone metody na efektywną naukę. Twoją i Twoich dzieci.

Prowadzący webinaria

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.