Webinar:

Najpiękniejszy Adwent

Jak dobrze przeżyć czas adwentu w rodzinie.
Data nagrania: 19 listopada 2021

Adwent to wyjątkowy okres w roku: oczekiwanie na święta, zapach przygotowywanych pierniczków, pierwszy śnieg, nauka kolęd, rodzinna atmosfera… Ale często też pośpiech, presja czasu, porządków, to także czas najlepszej prosperity sklepów, tysiąca reklam namawiających nas do zakupu „koniecznych” dla nas rzeczy.

Łatwo wówczas wpaść w pułapkę konsumpcjonizmu. Jak przeżyć ten okres w prostocie i spokoju? Nie zapomnieć o najważniejszym, jednocześnie dbając o piękną atmosferę?

Bonus:

Lista książek polecanych przez redakcję Magazynu Kreda do czytania z dziećmi na adwent i Święta Bożego Narodzenia! Zarejestruj się na webinar, a listę otrzymasz na adres e-mail wraz z nagraniem z webinaru.

Podczas webinaru dowiesz się:

Webinar jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować. Nagranie webinaru będzie zapisane i dostępne dla zarejestrowanych przez 48 godzin.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć na żywo w wyznaczonym terminie – nic straconego. Zapisz się na webinar, a nagranie ze spotkania wyślemy do Ciebie mailem. 

Kup nagranie tego webinaru

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nagranie będzie dostępne na tej stronie

Czas webinaru:

65

Prowadzący webinar

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Agnieszka Pleti

Absolwentka astronomii, miłośniczka homeschoolingu. Razem z siostrą (Anną Marszałek) prowadzi podcast Więcej niż edukacja . Żona, mama kreatywnej piątki dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły. Duszą artystka kochająca przyrodę.

Anna Marszałek

Żona, mama czworga dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły, opiekunka domowego ogniska. Uwielbia wieś, las, podróże po bezdrożach Polski i czytanie. Entuzjastka życia rodzinnego i edukacji domowej. Współautorka (wraz z Agnieszką Pleti) podcastu Więcej niż edukacja . Historyk.

Nagrania webinarów

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?

Dlaczego edukacja domowa

Dowiedz się, dlaczego tysiące rodzin z całej Polski wybierają ten sposób edukacji i czy jest to dobry wybór również dla Twojej rodziny.

Jak się uczyć?

Poznaj 4 sprawdzone metody na efektywną naukę. Twoją i Twoich dzieci.