Webinar:

Finanse dużej rodziny w czasach kryzysu

5 obszarów, o które warto zadbać, aby ze spokojem patrzeć w przyszłość.
Data nagrania: 19 października 2022

Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo finansowe jest ważne, a jednak mamy tendencję do ignorowania tego tematu. Nikt z nas nie chce, aby rodzina cierpiała z powodu braku oszczędności w czasach kryzysu.

Tymczasem najczęstszą przyczyną kłopotów finansowych jest niemożność poradzenia sobie z niespodziewanymi wydatkami wynikającymi z błędów finansowych popełnionych w przeszłości.

Brak świadomości, podstawowej wiedzy finansowej, a może zbyt daleko idące zaufanie do otaczającego nas systemu państwowego to przyczyny złych decyzji lub braku odpowiednich działań.

Podczas webinaru nawiążemy do 5 obszarów, o które powinieneś zadbać, jeśli chcesz ze spokojem patrzeć w jutro:

Zapisz się na webinar

Webinar jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować. Nagranie webinaru będzie zapisane i dostępne dla zarejestrowanych przez 48 godzin.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć na żywo w wyznaczonym terminie – nic straconego. Zapisz się na webinar, a link do nagrania z webinaru wyślemy do Ciebie mailem. 

Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do webinaru. 

UWAGA!
Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, musimy potwierdzić Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. Po tym potwierdzeniu system zarejestruje Cię na webinar i otrzymasz link.

Jeżeli wiadomość e-mail z potwierdzeniem nie dotarła do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder spam lub inne foldery typu oferty, powiadomienia, itp.

Kup nagranie tego webinaru

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nagranie będzie dostępne na tej stronie

Prowadzący webinar

Rafał Marszałek

Współzałożyciel Magazynu Kreda oraz podcastu Więcej niż edukacja. Mąż Ani i ojciec piątki dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły. Wierzy, że edukacja jest życiem i życie jest edukacją. Dlatego nieustannie uczy się jak być lepszym mężem, ojcem, partnerem w zespole. Wykorzystuje okazje z życia codziennego, aby edukacja własnych dzieci nie była pustą realizacją podstawy programowej. Studiował informatykę oraz ekonomię, od wielu lat zawodowo związany z branżą IT. Entuzjasta nowych technologii, słuchania podcastów, górskich wędrówek i wypraw w różne zakątki Polski. Po godzinach zajmuje się pszczelarstwem.

Jan Pleti

Współzałożyciel Magazynu Kreda - czasopisma dla rodziców. Mąż Agnieszki oraz ojciec szóstki dzieci uczących się w edukacji domowej. Przedsiębiorca związany również z branżą spożywczą, współwłaściciel marek: Kapitan Kłos, Zdrowopolscy oraz Chili24.pl. Współtwórca podcastu “Więcej niż edukacja”. Mieszka na wsi. Lubi biegać i słuchać audiobooków. W wolnym czasie zajmuje się niewielkim gospodarstwem oraz prowadzi osobisty profil na Instagramie @janekpleti

Nagrania webinarów

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?

Dlaczego edukacja domowa

Dowiedz się, dlaczego tysiące rodzin z całej Polski wybierają ten sposób edukacji i czy jest to dobry wybór również dla Twojej rodziny.

Jak się uczyć?

Poznaj 4 sprawdzone metody na efektywną naukę. Twoją i Twoich dzieci.