Webinar:

Jak ogarnąć edukację domową?

Sprawdzone sposoby i wskazówki jak zorganizować edukację domową w rodzinie.
Data nagrania: 10 lutego 2021

Nasze dzieci nigdy nie chodziły do szkoły, uczą się w trybie edukacji domowej. Mamy doświadczenie wielu lat rodzinnej nauki, wspólnego odkrywania pasji i poznawania świata, a także przygotowań do egzaminów.

Od kilku lat prowadzimy podcast Więcej niż edukacja oraz wydajemy Magazyn Kreda, które są wsparciem i inspiracją dla tysięcy rodzin. Nasze doświadczenie związane z edukacją domowa wybiega więc daleko poza kręgi naszych rodzin.

Podczas tego webinaru podzielimy się naszym doświadczeniem edukacji domowej oraz podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie, które bardzo często słyszymy od osób zastanawiających się nad edukacją domową: „Czy sobie poradzę?”. Podamy kilka sprawdzonych sposobów i wskazówek jak organizować czas i naukę dzieci oraz funkcjonowanie całej rodziny w edukacji domowej. Powiemy też, jak łączyć edukację domową z pracą zawodową i kiedy to jest możliwe.

Podczas webinaru dowiesz się:

Kup nagranie tego webinaru

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nagranie będzie dostępne na tej stronie

Prowadzący webinar

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Agnieszka Pleti

Absolwentka astronomii, miłośniczka homeschoolingu. Razem z siostrą (Anną Marszałek) prowadzi podcast Więcej niż edukacja . Żona, mama kreatywnej piątki dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły. Duszą artystka kochająca przyrodę.

Anna Marszałek

Żona, mama czworga dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły, opiekunka domowego ogniska. Uwielbia wieś, las, podróże po bezdrożach Polski i czytanie. Entuzjastka życia rodzinnego i edukacji domowej. Współautorka (wraz z Agnieszką Pleti) podcastu Więcej niż edukacja . Historyk.

Nagrania webinarów

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?

Dlaczego edukacja domowa

Dowiedz się, dlaczego tysiące rodzin z całej Polski wybierają ten sposób edukacji i czy jest to dobry wybór również dla Twojej rodziny.

Jak się uczyć?

Poznaj 4 sprawdzone metody na efektywną naukę. Twoją i Twoich dzieci.