Webinar:

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?
Data nagrania: 21 lipca 2022

Nauka szkolna ma swoje miejsce i jest ważna. Ale są pewne rzeczy, których ojciec musi nauczyć swoje dzieci, a których szkoła nie jest w stanie uwzględnić. Podczas tego webinaru Jan Pleti i Rafał Marszałek powiedzą o tych obszarach życia które dziecko rozwinie właśnie dzięki swojemu tacie.

Jakie umiejętności może przekazać ojciec?

Jakie postawy zyskują dzieci wzorując się na mądrym tacie?

Jeśli szukałeś odpowiedzi na temat tego, jak być lepszym tatą, ten webinar jest dla Ciebie! 

Podczas webinaru dowiesz się:

BONUS:

Lista książek, które pomogą Ci stać się lepszym mężem i ojcem (link do pobrania listy otrzymasz w mailu po zakupie webinaru)

Kup nagranie tego webinaru

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nagranie będzie dostępne na tej stronie

Czas webinaru:

1g 26 min

Prowadzący webinar

Rafał Marszałek

Współzałożyciel Magazynu Kreda oraz podcastu Więcej niż edukacja. Mąż Ani i ojciec piątki dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły. Wierzy, że edukacja jest życiem i życie jest edukacją. Dlatego nieustannie uczy się jak być lepszym mężem, ojcem, partnerem w zespole. Wykorzystuje okazje z życia codziennego, aby edukacja własnych dzieci nie była pustą realizacją podstawy programowej. Studiował informatykę oraz ekonomię, od wielu lat zawodowo związany z branżą IT. Entuzjasta nowych technologii, słuchania podcastów, górskich wędrówek i wypraw w różne zakątki Polski. Po godzinach zajmuje się pszczelarstwem.

Jan Pleti

Współzałożyciel Magazynu Kreda - czasopisma dla rodziców. Mąż Agnieszki oraz ojciec szóstki dzieci uczących się w edukacji domowej. Przedsiębiorca związany również z branżą spożywczą, współwłaściciel marek: Kapitan Kłos, Zdrowopolscy oraz Chili24.pl. Współtwórca podcastu “Więcej niż edukacja”. Mieszka na wsi. Lubi biegać i słuchać audiobooków. W wolnym czasie zajmuje się niewielkim gospodarstwem oraz prowadzi osobisty profil na Instagramie @janekpleti

Nagrania webinarów

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?

Dlaczego edukacja domowa

Dowiedz się, dlaczego tysiące rodzin z całej Polski wybierają ten sposób edukacji i czy jest to dobry wybór również dla Twojej rodziny.

Jak się uczyć?

Poznaj 4 sprawdzone metody na efektywną naukę. Twoją i Twoich dzieci.