Webinar:

Najlepsze sposoby na spędzanie czasu z dziećmi

Jak zorganizować dobry czas dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
Data nagrania: 26 września 2022

Podczas webinaru dowiesz się:

Wszyscy wiemy, jak ważne dla dziecka są pierwsze lata dzieciństwa. W tych latach rodzina z dziećmi jest w trakcie kształtowania swoich fundamentów – relacji, dążeń i zasad. A jednym z tych fundamentów jest system edukacji i wychowania. Edukacja dziecka – czy naprawdę jest konieczna?

Edukacja to praca długoterminowa: zaczyna się, gdy dziecko jest jeszcze pod sercem mamy i trwa aż do momentu, gdy dziecko stanie się dorosłe. To nie tylko mówienie czy opowiadanie bajek swojemu dziecku, ale cały zestaw działań mających na celu maksymalne rozwinięcie jego potencjału.

W tym webinarium “Najlepsze sposoby spędzania czasu z dziećmi” Anna Marszałek i Agnieszka Pleti powiedzą o tym, co trzeba robić w tych pierwszych latach, na co zwracać uwagę, a czego unikać, jak zorganizować dziecku rozwojowy czas…

Anna Marszałek i Agnieszka Pleti współtworzą Magazyn Kreda oraz podcast Więcej niż edukacja. Od kilkunastu lat edukują swoje dzieci w domu. Piszą artykuły na temat różnych aspektów edukacji, wychowywania i rozwoju dzieci.

Zapisz się na webinar

Webinar jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować. Nagranie webinaru będzie zapisane i dostępne dla zarejestrowanych przez 48 godzin.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć na żywo w wyznaczonym terminie – nic straconego. Zapisz się na webinar, a link do nagrania z webinaru wyślemy do Ciebie mailem. 

Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do webinaru. 

UWAGA!
Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, musimy potwierdzić Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. Po tym potwierdzeniu system zarejestruje Cię na webinar i otrzymasz link.

Jeżeli wiadomość e-mail z potwierdzeniem nie dotarła do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder spam lub inne foldery typu oferty, powiadomienia, itp.

Kup nagranie tego webinaru

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nagranie będzie dostępne na tej stronie

Czas webinaru:

1 godz. 29 minut

Prowadzący webinar

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Agnieszka Pleti

Absolwentka astronomii, miłośniczka homeschoolingu. Razem z siostrą (Anną Marszałek) prowadzi podcast Więcej niż edukacja . Żona, mama kreatywnej piątki dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły. Duszą artystka kochająca przyrodę.

Anna Marszałek

Żona, mama czworga dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły, opiekunka domowego ogniska. Uwielbia wieś, las, podróże po bezdrożach Polski i czytanie. Entuzjastka życia rodzinnego i edukacji domowej. Współautorka (wraz z Agnieszką Pleti) podcastu Więcej niż edukacja . Historyk.

Nagrania webinarów

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?

Dlaczego edukacja domowa

Dowiedz się, dlaczego tysiące rodzin z całej Polski wybierają ten sposób edukacji i czy jest to dobry wybór również dla Twojej rodziny.

Jak się uczyć?

Poznaj 4 sprawdzone metody na efektywną naukę. Twoją i Twoich dzieci.