Webinar:

Odkrywanie pasji i talentów u dzieci

Jak nie zakopać talentów, ale pomóc naszym dzieciom wydobyć je na światło dzienne?
Data nagrania: 23 sierpnia 2021

Każde dziecko jest inne. Każde przychodzi na świat z pewnymi darami i talentami. Jako rodzice pragniemy wspierać nasze dzieci na drodze odkrywania ich mocnych stron, poznawania pasji.

Wszyscy, którzy biorą udział w wychowaniu dziecka, mają wpływ na odkrycie jego talentów. Tak wiele zależy od wspierającej atmosfery, odpowiednio przygotowanego otoczenia i słów, które nasze dzieci słyszą. 

Jak  wykorzystać ten potencjał i nie zakopać talentów, ale pomóc naszym dzieciom wydobyć je na światło dzienne?

Podczas webinaru dowiesz się:

Kup nagranie tego webinaru

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia nagranie będzie dostępne na tej stronie

Czas webinaru:

1g 23m

Prowadzący webinar

Agnieszka i Ania

Wierzymy, że rodzina jest miejscem, które zapewnia harmonijny rozwój dzieciom, daje korzenie i skrzydła, które pozwalają kochać i ruszyć w świat.

Inspirujemy, tworzymy dobrą atmosferę. Na łamach podcastu Więcej Niż Edukacja przeprowadzamy wywiady ze wspaniałymi ludźmi, rozmawiamy o Edukacji Domowej, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współtworzymy Magazyn Kreda – czasopismo dla rodziców, którzy, tak jak my, potrzebują wsparcia i inspiracji w rodzicielstwie, wychowaniu, edukacji i rozwoju swoim i dzieci.

Uczymy swoje dzieci w domu. Mieszkamy na wsi, kochamy swoich mężów i patrzymy w Niebo.

Agnieszka Pleti

Absolwentka astronomii, miłośniczka homeschoolingu. Razem z siostrą (Anną Marszałek) prowadzi podcast Więcej niż edukacja . Żona, mama kreatywnej piątki dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły. Duszą artystka kochająca przyrodę.

Anna Marszałek

Żona, mama czworga dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły, opiekunka domowego ogniska. Uwielbia wieś, las, podróże po bezdrożach Polski i czytanie. Entuzjastka życia rodzinnego i edukacji domowej. Współautorka (wraz z Agnieszką Pleti) podcastu Więcej niż edukacja . Historyk.

Nagrania webinarów

Czego szkoła nie nauczy, a ojciec powinien

Chcemy, żeby nasze dzieci wchodząc w dorosłość posiadały odpowiednią postawę i praktyczne umiejętności.
Czy szkoła zapewnia wszystko co konieczne?
Czego ojciec powinien nauczyć dziecko?

Dlaczego edukacja domowa

Dowiedz się, dlaczego tysiące rodzin z całej Polski wybierają ten sposób edukacji i czy jest to dobry wybór również dla Twojej rodziny.

Jak się uczyć?

Poznaj 4 sprawdzone metody na efektywną naukę. Twoją i Twoich dzieci.