Kwartalnik Kreda Numer 7

Lato 2023

Numer 7 kwartalnika Magazyn Kreda niesie ze sobą mnóstwo ciepłych i pozytywnych treści skupionych wokół ojcostwa i macierzyństwa. Jak praktykować rodzicielstwo bliskości? Co jest najważniejsze w wychowywaniu dzieci?

W dziale „W domowym kręgu” przeczytasz m.in.: o sprawczej mocy dotyku, o porodzie w domu, o roli ojca w wychowywaniu synów, o relacji matka-córki.

Dział „Jak się uczyć?” niesie z kolei praktyczne rady dotyczące przekazywania wiedzy humanistycznej z takich przedmiotów jak język polski i historia.

Nie zabraknie też kolejnego rozdziału z cyklu o metodzie Charlotte Mason. Specjalista, mistrz i trener pamięci wyjaśnia czym dokładnie są mapy myśli, gdyż termin ten jest często błędnie stosowany.

„Sztuka na co dzień” to jak zawsze szczypta literatury, sztuki i muzyki. Przygotowaliśmy też tradycyjnie porcję recenzji książek i gier, a także pogodne felietony w sam raz na lato!

Zamawiam Kredę

Magazyn KREDA w wersji drukowanej możesz zamówić tylko w formie prenumeraty, w ramach której otrzymasz 4 kolejne numery kwartalnika począwszy od najbliższego numeru, który ukaże się zgodnie z harmonogramem wydawniczym. Drukujemy tylko określoną ilość egzemplarzy wynikającą z ilości zamówionych prenumerat, dlatego nie ma możliwość zakupu poprzednich numerów drukowanych.

W ramach zamówionej prenumeraty otrzymasz również, bez dodatkowych kosztów dostęp online do wszystkich artykułów, jakie dotychczas ukazały się na łamach Magazynu KREDA od 2018 roku.

Prenumerata KREDY to nie tylko drukowany kwartalnik oraz dostęp online do całej bazy artykułów. To również uczestnictwo w klubie KREDY i związane z tym bonusy i prezenty. Sprawdź i dołącz już teraz.

Artykuły z numeru Q7