Kategoria artykułów:

OPOWIEŚĆ DLA DZIECI O POTĘDZE PRZEBACZANIA

SKARBY ŚNIEGU Patricia St. John

Wybierając lektury dla dzieci, kieruję się kilkoma wytycznymi. Lubię, gdy książka jest wartościowa i staje się iskrą zapalającą nas do rozmów, dyskusji, poruszania wielu życiowych tematów. Cenię sobie, gdy książka napisana jest pięknym językiem, a jej czytanie wzbogaca nie tylko naszą wyobraźnię i serca, lecz także zasób słownictwa. I wreszcie lubię, gdy czytanie tej lektury sprawia przyjemność również mnie. Zupełnie jak moje dzieci – z takim samym dreszczykiem i pytaniem „co będzie dalej?” – czekam na kolejny rozdział. Razem z nimi przenoszę się w klimat, który roztacza dana opowieść. Czytanie na głos nigdy nie jest wtedy męczące, a więź i nić porozumienia, jakie tworzą się w tym naszym domowym klubie czytelniczym, jest niezastąpiona.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.