Kategoria artykułów:

IDZIEMY ZA TOBĄ PRZEZ WIELKI POST DO ZMARTWYCHWSTANIA

Wiara – największa łaska, jaką otrzymujemy od Boga – jest również wielkim zadaniem. Jako rodzice jesteśmy przede wszystkim powołani do tego, aby przekazywać ją swoim dzieciom. Nowa książka Wydawnictwa Sykomora stanowi fantastyczny przewodnik i może być dla nas, rodziców ogromną pomocą i wsparciem w przeprowadzeniu naszych dzieci przez tajemnicę Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa. Dotykając tej największej tajemnicy, próbując odkrywać ją przed dziećmi, szukając odpowiedzi na pytania, pogłębiamy przy okazji swoją wiarę i umacniamy się w drodze do Nieba. To jest fenomen dzielenia się wiarą.

JAK KORZYSTAĆ Z KSIĄŻKI?
Książka jest zaproszeniem dla dzieci i ich rodziców do wędrówki przez Wielki Post – przez pustynię do Jerozolimy. Codziennie coś na niej znajdujemy lub kogoś spotykamy.

Opowieściom towarzyszą symbole do wycinania, zamieszczone w oddzielnym zeszycie. Do książki jest także dołączona plansza, którą można zawiesić na ścianie. Widzimy na niej ścieżkę, która prowadzi nas do Świętego Miasta. Naszą wędrówkę zaznaczamy, rysując na ścieżce ślady stóp, a obok ścieżki przyklejając kolejne symbole. W Wielkim Tygodniu jesteśmy w Jerozolimie, to tam rozegrały się najważniejsze wydarzenia w życiu Jezusa.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.