Kategoria artykułów:

3000 MIL NA ZACHÓD OD HARVARDU

Na Harvardzie było bardzo sympatycznie, jednak w końcu przyszedł czas rozstania. My, uczący się w sieci, nie lubimy stać w miejscu.

Wciąż szukamy nowych rozwiązań, które pozwoliłyby nam uczyć się jeszcze efektywniej, a przede wszystkim dałyby możliwość zgłębienia nowych tematów! Dlatego dzisiaj wybierzemy się na Stanford. Droga zajmie nam około dwie doby, bo do przejechania mamy ponad 3000 mil. Hmmm… może szybciej byłoby samolotem? Wybór pozostawiam moim drogim czytelnikom. Do zobaczenia na Stanfordzie! A tym, którzy opuścili wycieczkę po Harvardzie, polecam zajrzeć do październikowego numeru.

Stanford w 4 tygodnie

Janek?! Jak ty to robisz? – zapytalibyście mnie pewnie. Odpowiedź jest krótka i nader przyziemna: biorę laptop, parzę dobrą kawę i siadam wygodnie przy biurku. A co dalej? Korzystając ze swojej ulubionej przeglądarki, wpisuję adres www.coursea.com i pyk! Jesteśmy. Bez biletów, bez kosztów i, co najważniejsze, bez jetlaga. Spośród ogromnej liczby dostępnych kursów wybrałem temat, który dotyczy nas wszystkich: żywność i zdrowie. W wersji anglojęzycznej! Wiem, że można znaleźć niektóre kursy na Coursea z polskimi napisami, ale w tym, który postanowiłem przedstawić, możemy liczyć co najwyżej na czeski transkrypt.

Jak wygląda zapisywanie się na kursy? Cała operacja jest bardzo prosta i można ją opisać w trzech krokach.

1. Rejestrujemy się, korzystając z przycisku Register .

2. Za pomocą wyszukiwarki na stronie wybieramy interesujący nas kurs. Ja wybrałem Food and Health prowadzony przez Stanford University.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.