Kategoria artykułów:

A JEDNAK TO MOŻLIWE!

Ratownicy czasu nad wodami Nilu Justyna Drzewicka

Właśnie odnalazłam córkę (lat 12) zaszytą w kąciku z Ratownikami czasu w dłoniach. Nie reagowała na moje wołania i wcale się nie dziwię – ja też, choć już dawno nastolatką nie jestem, dałam się porwać tej serii. Poprosiłam o książkę na czas pisania recenzji – Rut dała z ociąganiem. Co tak wciągnęło moją córkę i co mnie ujęło w Ratownikach czasu ? Justyna Drzewicka proponuje młodszej młodzieży (10-15 lat) doborowe towarzystwo, które ma możliwość podróżować w czasie. O ile zniknięcie bohaterów z ich czasoprzestrzennej rzeczywistości może pozostać niezauważone, o tyle zniknięcie czytelników, których książka wciąga od samego początku, może być – jak już wspomniałam – zauważalne i długotrwałe.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.