Kategoria artykułów:

FOLIA W POTOKU, ROPA NA OCEANIE

Najstarsza z moich córek należy do osób stanowczych, konsekwentnych i racjonalnych. Pilnuje swoich spraw, czyni plany i postanowienia, których następnie dotrzymuje – generalnie imponujące to wszystko razem, zważywszy, że z domu tego raczej nie wyniosła.

Dzięki niej wprowadziliśmy w naszym gospodarstwie liczne zmiany z gatunku „dla dobra planety”. Ja też uważam je za potrzebne i istotne, żeby nie było, ale raczej wątpię, czy by starczyło mi uporu, gdyby nie jedenastolatka, która zawsze pamięta o płóciennej torbie na zakupy. Pilnuje też rodzeństwa, żeby prawidłowo sortowało śmieci, w sklepie wybiera szklane opakowania, nęka mnie o firankowe woreczki na owoce (w końcu uszyję albo nabędę…) i nawet kosmetyki kupuje ekologiczne. Nie jest w swoich poglądach odosobniona, bo kibicuje jej i wspiera w tym cała rodzina, również ze względów, o których poniżej.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.