Kreda Numer 32

Temat numeru:
Survival, bushcraft i inne dzikie przygody

Numer 32 Magazynu Kreda zawiera artykuły i wywiady wokół takiej tematyki jak survival, bushcraft i… inne dzikie przygody! Co dają wyjazdy survivalowe? Co pokazać dzieciom w lesie? Jakimi zasadami powinniśmy się kierować podczas bushcraftowych przygód?

W 32 numerze Magazynu Kreda przeczytasz między innymi:

  • 10 zasad bezpiecznego survivalu
  • Survival z dziećmi
  • Wywiad z Marcinem Surowcem, twórcą Szkoły Przetrwania Bushcraftowy
  • O rodzinie w domu na kółkach 
  • Dzika kuchnia – przepisy
  • Co ma etyka do leśnej wyprawy?
  • Czyj to trop?
  • Co i dla kogo grają w Ptasim Radio? O książce „Ornitologia terapeutyczna”

Ponadto jak zawsze recenzje książek i filmów. Artykuły z takich dziedzin jak sztuka oraz kształcenie muzyczne. Kolejny rozdział z cyklu Odkrywamy Charlotte Mason. Felietony o relacjach w rodzinie, szczypta humoru.

Zamawiam Kredę

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Magazyn KREDA w wersji drukowanej dostępny jest tylko w formie prenumeraty – zamów już dzisiaj, a kolejne numery dostarczymy prosto do Twojego domu. W ramach prenumeraty zyskujesz również dostęp online do wszystkich artykułów i stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Wydania archiwalne Magazynu Kreda z czasów, kiedy ukazywał się jako miesięcznik. Dostępne tylko w wersji PDF. 

Artykuły z numeru 32