Kategoria artykułów:

GDY DROGA JEST ZABAWĄ

Podróżujemy z naszymi synami właściwie od początku ich życia, a wiadomo – jak dzieci, to i zabawa. Tylko jak wcisnąć zabawki do upchanego do granic możliwości plecaka?

W drodze nie mamy ich zbyt wiele. Przynajmniej tych zabranych z domu, bo okazuje się, że dla dzieci najlepsze zabawki wcale nie są... zabawkami, a placem zabaw może być cały świat! W podróży nietrudno o drzewa, za którymi można się schować, kamienie, na które można się wspinać, fale, przez które można skakać, trasy górskie, będące fantastycznymi torami przeszkód, patyczki, kamyczki, błoto i piasek. Czyli zabawki, które dzieci kochają najbardziej. My wcale nie musimy ich szukać czy dźwigać na plecach, bo dzieci znajdują je same. W dodatku okazuje się, że dla najmłodszych to one są często ważniejsze od spektakularnego widoku tuż obok!

Więcej na Instagramie: @vanilla.island

Podczas gdy my zachwycamy się islandzkim wodospadem, dwuletni Krzyś niestrudzenie zbiera kamyki, żeby wrzucić je do wody. Ta zabawa zajmuje go bardzo często i ciężko nam przejść obok jeziora czy rzeki, nie zatrzymując się tam choćby na 10 minut. Maluchowi zupełnie nie przeszkadza chłód ani mżący deszcz. Bo właściwie dlaczego miałyby przeszkadzać?

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.