Kategoria artykułów:

Z DOMU NA STUDIA

Jak wygląda powrót do systemu, kiedy po latach w edukacji domowej decydujemy się kontynuować naukę na uniwersytecie? Cóż, jak na większość pytań związanych z ED, także i na to odpowiedź brzmi „Dla każdego wygląda to inaczej”.

Nie ma standardowego wzorca przeżyć absolwenta ED na studiach, nie tylko dla tego, że nie istnieje standardowy absolwent ED, lecz także dlatego, że nie istnieją standardowe studia. Zależnie od miasta, uczelni, wydziału czy instytutu – doświadczenia będą inne. Skoro jednak zostałem o to poproszony, chętnie przedstawię zainteresowanym moją perspektywę, jako wgląd w jedną z możliwych wersji tego doświadczenia i jako pretekst, żeby napisać coś na mój ulubiony temat, czyli o sobie. Jeśli wizja samozadowolonego, niedopieczonego literata tokującego o swoich wątpliwych edukacyjnych sukcesach napełnia was słuszną odrazą, to jeszcze nie jest za późno – naprawdę możecie poczytać coś innego.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.