Kategoria artykułów:

RAMA Z GUMY

Historia naszej edukacji domowej zaczęła się pięć lat temu. Od tego czasu przechodziliśmy różne fazy, etapy edukacyjne i konfiguracje.

W tej chwili w domu uczy się najstarszy syn (za chwilę klasa maturalna) i najmłodsza córka (klasa 4). Dwie pozostałe córki po czterech latach w domu wróciły do szkoły systemowej, a najmniejsza dwójka chłopców dopiero wkracza w wiek szkolny.

Przez te lata również nasz standardowy dzień szkolny wyglądał różnie, zawsze natomiast, chwiejnym krokiem i nierównym tempem, zmierzaliśmy w tej materii od chaosu do jako takiego porządku, bo przy tej liczbie osób i zajęć przewijających się przez nasz dom oraz kalendarz zachowanie zdrowego dystansu i elementarnej życzliwości byłoby nie do utrzymania bez jakiegoś rytmu.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.