Kategoria artykułów:

PIĘĆ RZECZY, W KTÓRYCH SZKOŁA NIE PRZEBIJE EDUKACJI DOMOWEJ

Po pięciu latach prowadzenia edukacji domowej i roku w kochanej, przyjaznej szkole śmiem twierdzić, że uzyskałam pewne porównanie. Obserwując uważnie nasze dzieci i ich edukacyjne perypetie, mogę z dużą stanowczością stwierdzić, że o ile w pewnych obszarach szkoła ma niepodważalne zalety (o tym innym razem), o tyle istnieje co najmniej pięć elementów, w których ED wygrywa bezapelacyjnie.

Po pierwsze i najważniejsze jest to Czas . Na dokładne poznanie interesującego zagadnienia, na zrozumienie skomplikowanego mechanizmu, na hobby, na sen, na podróże poza świętym sezonem wakacyjnym, na łażenie po muzeach przez pół dnia i na zrozumienie siebie samego.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.