Kategoria artykułów:

WAKACJE NA HORYZONCIE

Pani od plastyki (to ja) siedziała przy stole. Leżały przed nią prace uczennic stworzone na konkurs pod hasłem „Narysuj czas”. Wygrała praca przedstawiająca znikającą kostka po kostce tabliczkę czekolady. Nie wiadomo oczywiście, z jaką prędkością czekolada na rysunku jest zjadana. Być może obserwator miałby inny ogląd niż zjadający.

– Czy uczennica świadomie zahaczyła o teorię względności? – Pani od fizyki zerknęła swojej koleżance przez ramię na zwycięską pracę i zachichotała, oddalając się na kilkudniową przerwę.

– No, koleżanki, mamy kwiecień. Dzieci kończą już niedługo rok szkolny i zaczną wakacje – zagadnęła pani od matematyki (to ja).

– Ze mną uczennice już dawno nie mają regularnych lekcji. Zdały egzamin na początku lutego. – Nie kryła zadowolenia pani od biologii (to ja), zalewając sobie malinową herbatę.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP