Kategoria artykułów:

PLAN LEKCJI

Uczennica wbiegła do pokoju nauczycielskiego edukacji domowej. Smoczyca (to ja) ze wszystkimi swoimi głowami popijającymi spokojnie herbatę siedziała, przeglądając kilka podręczników jednocześnie. Niespodziewane wkroczenie uczennicy sprawiło, że wszystkie głowy jednocześnie zakrztusiły się herbatą, oderwały oczy znad książek i zwróciły się ku interesantce.

– Słucham? – Pani od polskiego (to ja) pierwsza pospieszyła z pomocą.

– Była u mnie wczoraj koleżanka i powiedziała, że to głupie, że mam na biurku plan lekcji, który jest pusty! – Uczennica pomachała kolorową płachtą formatu A4 podzieloną na siedem dni tygodnia i na godziny każdego dnia. Ramkę planu stanowiły kolorowe baloniki, zupełnie jakby cały rok szkolny był nieustanną fiestą.

– No jak pusty?! – Pani od muzyki (to ja) nie kryła oburzenia. – Proszę bardzo. Masz wpisane zajęcia w szkole muzycznej. Tu od godziny 16, tu od 17, tu i tu skrzypce, tu teoria...

– No tak, ale koleżanka uważa, że ja do 16 nic konkretnego nie robię.

Chcesz przeczytać do końca?

Ten i setki innych artykułów są dostępne w ramach prenumeraty.
Zdobądź dostęp do wszystkich treści, stań się częścią społeczności.

Zyskaj dostęp online do wszystkich artykułów, które ukazały się na łamach Magazynu Kreda

Dostęp online do wszystkich artykułów oraz 4 kolejne wydania kwartalnika KREDA w wersji drukowanej prosto do twojego domu. Zamawiając prenumeratę stajesz się członkiem klubu KREDA. Sprawdź korzyści i dołącz już teraz.

Udostępnij artykuł:
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

KREDA SKLEP

Newsletter #kredateam

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz prezent: pełne wydanie Kreda „Neurodydaktyka” w wersji PDF

Wpisz poniżej swoje dane, a my wyślemy prezent na Twoją skrzynkę e-mail.

Podanie powyższych informacji jest równoznaczne z zapisem na newsletter Kredy. Możesz wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli po raz pierwszy rejestrujesz się w naszym systemie, potwierdź Twój adres e-mail. W tym celu kliknij potwierdzenie w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy. W kolejnej wiadomości otrzymasz prezent. Jeżeli wiadomość nie dotarła do Twojej skrzynki, sprawdź folder spam lub inne foldery: oferty, powiadomienia, itp.